Izbornik
Pretraživanje...
Moj račun
0
Dostava: Besplatna
Sveukupno: 0,00 kn
Pregled košarice
Početna Prodajna mjesta

Prodajna mjesta

Regija Dalmacija (14)

Kaštel Sućurac

Franje Tuđmana 7, 21212
021 224 185
kastela@amds.hr
Radno vrijeme (pon-ned): 8 - 21h

Split, Slavićeva

Slavićeva 15, 21000
021 487 203
slaviceva@amds.hr
Radno vrijeme (pon-pet) : 8 - 20h (sub): 8 - 13h

Starigrad Hvar

Stari grad trajektna luka, 21460
021 765 525
starigrad@amds.hr
Radno vrijeme (pon-ned): 8 - 20h

Makarska

Kralja Zvonimira 4, 21300
021 355 516
makarska@amds.hr
Radno vrijeme (pon-ned): 8 - 20h

Dubrovnik

Vukovarska 22, 20000
020 312 565
dubrovnik@amds.hr
Radno vrijeme: (pon-pet) : 8- 20h, (sub): 8-14h

Korčula

Ul. Ante Starčevića 6 6, 20260
020 711 741
korcula@amds.hr
Radno vrijeme (pon-sub): 8 - 20h

Metković

Ivana Gundulića 23, 20350
020 683 010
metkovic@amds.hr
Radno vrijeme (pon-pet): 8 - 20h (sub): 8 - 13h

CCO Split

Vukovarska 207, 21000
021 375 340
split.cco@amds.hr
Radno vrijeme (pon-ned): 9 - 21h

Sinj

Miljenka Buljana 5, 21230
021 819 376
sinj@amds.hr
Radno vrijeme (pon-ned): 8 - 21h

Šibenik

Ante Šupuka 10, 22000
022777974
sibenik@amds.hr
Radno vrijeme (pon-ned): 8 - 21h

Split Prima 3

Ruđera Boskovića 18/a, 21000
021312730
prima.split@amds.hr
Radno vrijeme (pon-pet) : 8 - 20h (sub): 8 - 13h

Ploče

Vlafdimira Nazora 49, 20340
020220975
ploce@amds.hr
Radno vrijeme (pon-ned): 8 - 20h

Zadar-TC Kaufland

Andrije Hebranga 2, 23000
023773978 trgovina.zadar@amds.hr
Radno vrijeme (pon-sub): 8-21h
(ned): 8-20h

Imotski

Šetališta Stjepana Radića 6, 21260
trgovina.imotski@amds.hr
021 253 708
Radno vrijeme (pon-pet): 8 - 20h
(sub): 8 - 13h
Regija Rijeka, Istra i Lika (17)

Novalja

Ulica S.S.Kranjčevića 4, 53291
053330010
novalja@amds.hr
Radno vrijeme (pon-ned): 9 - 21h

Martinkovac

Martinkovac 127, 51000
051 339 665
martinkovac@amds.hr
Radno vrijeme (pon-ned) : 9 - 21h

Mali Lošinj

Vladimira Gortana 12, 51550
051445221
mali.losinj@amds.hr
Radno vrijeme (pon-pet): 8 - 20h (sub): 8 - 14h

Ogulin

Strossmayerova 3A, 47300
047531090
ogulin@amds.hr
Radno vrijeme (pon-pet): 8 - 20h (sub): 8 - 13h

Gospić

Vile Velebita 3, 53000
053 560 163
gospic@amds.hr
Radno vrijeme (pon-ned): 8 - 20h

Poreč

Trg Joakima Rakovca 3, 52440
052 435 441
porec@amds.hr
Radno vrijeme (pon-pet): 8 - 20h (sub): 8 - 14h

Pazin

Dinka Trinajstića 2, 52000
052 592 009
pazin@amds.hr
Radno vrijeme (pon-pet): 8 - 20h (sub): 8 - 14h

Pula I

Fontička 5, 52100
052 222 181
pula@amds.hr
Radno vrijeme (pon-pet): 8 - 20h (sub): 8 - 15h

Rab

Palit 71, 51280
051 445 142
rab@amds.hr
Radno vrijeme (pon-ned): 8 - 20h

Cambijerijeva Rijeka

Cambierieva 4, 51000
051 211 609
cambierieva.rijeka@amds.hr

Rijeka Riva

Riva 6, 51000, Robna kuća Ri
051 321 579
riva@amds.hr
Radno vrijeme: (pon-sub): 8 - 20h

Tower centar Rijeka

J.P Kamova Tower centar 81A, 51000
051403986
tower@amds.hr
Radno vrijeme (pon-ned): 9 - 21h

Krk

Stjepana Radića 27, 51500
051221076
krk@amds.hr
Radno vrijeme (pon-ned): 8 - 20h

Umag

Trgovačka 1b, 52470
052494669
umag@amds.hr
Radno vrijeme (pon-pet): 8 - 20h (sub): 8 - 14h

Crikvenica

Kralja Tomislava 109, 51260
051499082
crikvenica@amds.hr
Radno vrijeme (pon-ned): 8 - 20h

Senj

Frankopanski trg 2, 53270
053333242
senj@amds.hr
Radno vrijeme (pon-pet) : 8 - 20h (sub): 8 - 14h

Amec Rijekatekstil

Ante Starčevića 4, 51000
051322619
rijeka.tekstil@amds.hr
Radno vrijeme: (pon-pet) : 8 - 20h (sub): 8 - 14h
Regija Sjeverna Hrvatska i Slavonija (17)

Bjelovar

Šetalište doktor Ivše Lebovića 13 13, 43000
043716903
bjelovar@amds.hr
Radno vrijeme (pon-pet) : 8 - 20h (sub): 8 - 14h

Krapina

Gajeva 26, 49000
049300124
krapina@amds.hr
Radno vrijeme (pon-pet): 8 - 20h (sub): 8 - 13h

Đakovo -TC Kaufland

Ulica Franje Račkog 95, 31400
031586803
dakovo@amds.hr
Radno vrijeme (pon-sub): 9 - 20h (ned): 8 - 14h

Valpovo

Osječka 6 , 31550
031 300 637
trgovina.valpovo@amds.hr
Radno vrijeme (pon-pet): 8 - 20h, (sub): 9-15h

Novska

Potočna 1, 44330
044 601 692
novska@amds.hr
Radno vrijeme (pon-pet): 8 - 20h (sub): 8 - 14h

Osijek, Esseker centar

Ribarska 4, 31000
031/ 293-096
esseker@amds.hr
Radno vrijeme (pon-pet): 9 - 20h, (sub): 9-15h

Križevci

Ivana Zakmardija Dijankovečkog 5, 48260
krizevci@amds.hr
048 271 129
Radno vrijeme (pon-pet) : 8 - 20h (sub): 8 - 13h

Ivanec

Ul.akademika Mirka Maleza 14, 42240
042208988
trgovina.ivanec@amds.hr
Radno vrijeme (pon-pet): 8 - 20h, (sub): 9-15h

Vinkovci

Duga ulica 12, 32100
032331097
vinkovci@amds.hr
Radno vrijeme (pon-pet) : 8 - 20h (sub): 8 - 14h

Varaždin

Draškovićeva 3, 42000
042200205
varazdin@amds.hr
Radno vrijeme (pon-pet) : 8 - 20h (sub): 8 - 13h

Zabok

Zivtov trg 10, 49210
049223915
zabok@amds.hr
Radno vrijeme (pon-pet): 8 - 20h (sub): 8 - 15h

Osijek Avenue Mall

Sv.Leopolda Mandića 50a, 31000
031 / 298 - 300
osijek2@amds.hr
Radno vrijeme (pon-sub) : 9 - 21h

Daruvar

Trg kralja Tomislava 14, 43500
043590007
daruvar@amds.hr
Radno vrijeme (pon-pet) : 8 - 20h (sub): 8 - 13h

Koprivnica

Trg bana Josipa Jelačića 16, 48000
048621199
koprivnica@amds.hr
Radno vrijeme (pon-pet) : 8 - 20h (sub): 8 - 14h

Sisak

Ivana Kukuljevića Sakcinskog 9, 44000
044540254
sisak@amds.hr
Radno vrijeme (pon-pet) : 8 - 20h (sub): 8 - 14h

Petrinja

Vladimira Nazora 4, 44250
trgovina.petrinja@amds.hr
044 718 096
Radno vrijeme (pon-pet): 8 - 20h
(sub): 8 - 14h

Čakovec

Strossmayerova 5, 40000
040 328 093
trgovina.cakovec@amds.hr
Radno vrijeme (pon-pet) : 8 - 20h (sub): 8 - 15h
Regija Zagreb (4)

Zagreb, Ilica

Ilica 298/a, 10000
013778708
ilica@amds.hr
Radno vrijeme (pon-pet) : 8 - 20h (sub): 8 - 14h

Zapruđe

Ulica Karla Metikoša 4, 10000
012316217, D38, trgovina.zaprude@amds.hr
Radno vrijeme (pon-ned) : 8 - 21h

Sveti Ivan Zelina

Trg Ante Starčevića 5, 10380
012061897
zelina@amds.hr
Radno vrijeme (pon-pet) : 8 - 20h (sub): 8 - 13h

Karlovac

Trg Hrvatskih redarstvenika 1, 47000
047 638 513
karlovac@amds.hr
Radno vrijeme: (pon- ned) 8 - 20h